Selveste Henrik Wergeland, i Jan FjelldalS skikkelse, spaserte i dag gjennom sin egen park(!) og betaraktet statuen av deg selv. Han pratet med barna og fra scenen proklamerte han flere dikt om naturen og om fedrelandet.
Til slutt kom Helene Bøksle trio og sang om både blomster og sommerfugler. Helene skrøt av alle de fine blomsterpyntede barna og det var nok også mange som synes at Helenes blomsterkjole var fantastisk flott.
En barnehage - våre barn! Det som er godt for barn med spesielle behov, er godt for alle barn. Dette er grunnlaget for hvordan denne barnehagen jobber. Det nasjonale foreldreutvalget for barnehager har vært på barnehagebesøk i Stavanger. FUB-besøk i unik barnehage - FUB (Foreldreutvalget for barnehager) Les ellers om foreldreutvalgets arbeid her!
Kommentarer
Legg inn en kommentar